BRP Can-Am відкликає модель Ryker 2020 року через проблему з передніми колесами


Якщо вам вдалося купти Can-Am Ryker 2020 року , майте на увазі, що Bombardier щойно надіслав повідомлення про відкликання трициклу через проблеми із передніми колесами.

Коли Rykers доставляються дилерам, вони приходять без передніх коліса, щоб заощадити простір та гроші на доставку та транспорт; залишаючи за автосалоном збирати передні колеса та кілька інших компонентів.

Дилерський центр - це не фабрика, тобто перевірка та стандарти догляду не будуть однаковими при складанні чого-небудь.

У звіті про дефекти зазначається, що в деяких рідкісних випадках фіксатор переднього колеса міг бути встановлений неправильно. Це означає, що ваш новий блискучий Ryker справді може втратити переднє колесо, коли ви їдете на прогулянку, демонструючи свій новий трицикл.

Починаючи з 30 вересня 2020 року, було три загальні повідомлення за один місяць про те, що переднє  колесо від’єдналось і є  досить великим числом, враховуючи низький обсяг продажів Ryker.

Відкликання починається 2 листопада , і всі власники, які володіють Ryker 2020, повинні отримати поштою повідомлення про відкликання. Проблему може помітити власник, але якщо вліснику не комфортно проводити огляд самому,то він може безкоштовно доставити транспортний засіб до автосалону для огляду .

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: